Alkomat Lion AlcoBlow

Firma Alcoblow od lat zajmuje się produkcją urządzeń pomiarowych, takich jak właśnie alkomaty. Wyjątkowy model Lion to urządzenie tzw. policyjne, a więc wykorzystywane przez służby porządkowe, z którego wynik może być uznany za dowód w sprawie sądowej.

Lion Alcoblow to unikalny alkomat bezustnikowy o sporych możliwościach. Pozwala on na błyskawiczne przebadanie większej liczby osób, a dodatkowo posiada tryb pasywny, który może pomóc uzyskać wynik w przypadku, kiedy nie możemy liczyć na współpracę z osobą badaną.

KUP TERAZ
obrazek prezentujacy

Alkomat LionAlcoblow - alkomat z prawdziwego zdarzenia

Sprzęt wyposażony został w wysokiej klasy elektrochemiczny sensor, dzięki któremu pomiary są bardzo szybkie. Jego obsługa jest także banalnie prosta - ilość alkoholu w wydychanym powietrzu jest sygnalizowana za pomocą dwóch diod LED - zielonej (czyli wszystko jest w porządku) i czerwonej (czyli przekroczony został limit promili w wydychanym powietrzu.

Jest wykonany z bardzo trwałych materiałów i na dodatek lekki, co czyni z niego świetne narzędzie do noszenia ze sobą wszędzie. Idealnie sprawdzi się więc nie tylko dla policji, ale także wśród ochroniarzy i służb zabezpieczających różne imprezy. Zasilany jest za pomocą baterii, a nie ładowarki, dzięki czemu nie trzeba się martwić, że niepostrzeżenie nam się on wyładuje.

Alkomat Lion Alcoblow - cena

Na ostateczną cenę tego alkomatu ma wpływ wiele czynników. Wyjątkowa technologia, dzięki której możliwe jest wykonanie pomiaru w dosłownie pięć sekund, odgrywa tu jedną z kluczowych ról.

Ponadto istotna jest jego niebywała prostota obsługi, dwa tryby pracy, długie działanie na baterii i kompaktowe wymiary i waga, które pozwalają nosić go w zasadzie wszędzie. Jest poręczny i gwarantuje szeroki zakres pomiaru, a opinie o tym alkomacie, które zostały napisane przez jego nabywców, są bardzo pozytywne.

Początkowo jego cena może wydać się niektórym wysoka, lecz wbrew pozorom jest ona atrakcyjna - patrząc na to, co za nią otrzymujemy.

Opinie klientów:

avatar

Dużo jeżdżę po kraju i często zostaję na kilka dni w różnych miejscach, dlatego postanowiłem zainwestować w alkomat. Lion Alcoblow opinie miał bardzo pozytywne, więc postanowiłem się sam przekonać czy to prawda - i to była świetna decyzja!

Damian

avatar

Poszukiwałem dobrego alkomatu, który będę mógł zabrać ze sobą wszędzie i wybór padł na Lion AlcoBlow. Opinie, które przeczytałem w internecie o tym urządzeniu były bardzo pozytywne, więc dałem mu szansę. Dziś mogę go polecić wszystkim, którzy szukają dobrej jakości alkomatu dla siebie.

Michał