Alkomat Bacscan F-30

Alkomat Bacscan F-30. Elektrochemiczny sensor, który zastosowano w tym urządzeniu, jest bardzo dokładny i pozwala na szybką ocenę stanu trzeźwości. Małe i poręczne wymiary sprawiają, że ten alkomat można zabrać ze sobą w zasadzie wszędzie, gdzie tylko może okazać się przydatny. Posiada wbudowany ekran, na którym wyświetlają się wyniki pomiarów oraz pamięć do 10 ostatnich pomiarów. Wymienne ustniki z kolei gwarantują pełną higienę podczas sprawdzania trzeźwości.

KUP TERAZ
obrazek prezentujacy

Alkomat elektrochemiczny Bacscan F-30

Alkomat Bacscan F-30, to jak wspomnieliśmy - wysokiej klasy produkt wyposażony w elektrochemiczny czujnik. Zakres pomiarów tego urządzenia znajduje się między zero a 4 promile, więc jest bardzo szeroki. Przygotowanie urządzenia do pomiaru trwa zaledwie dwadzieścia sekund, natomiast samo pobranie próbki jedynie cztery sekundy, dzięki czemu błyskawicznie dowiemy się, czy możemy kierować samochodem w danym momencie, czy też nie.

Co ważne, ten alkomat zasilany jest bateriami, co oznacza, że kiedy te się wyczerpią, nie musimy czekać, aż urządzenie się naładuje, a jedynie wymienić akumulatorki i już możemy działać dalej. Wyjątkowy, dobrze zaprojektowany produkt, który może Ci się przydać w wielu sytuacjach. Warto mieć go pod ręką i w razie potrzeby - użyć.

Alkomat Bacscan F-30 – cena

Cena tego sprzętu jest niezwykle atrakcyjna. Dzięki temu zdecydowanie większa liczba kierowców będzie mogła sobie na niego pozwolić. Mimo niskiej kwoty, jaka jest potrzeba, aby nabyć ten alkomat, to producent nie zaoszczędził na jakości, więc otrzymujemy naprawdę dobre urządzenie, którego wyników i precyzji możemy być pewni. Jeśli chcesz kupić ten wysokiej klasy alkomat, to koniecznie sprawdź ofertę sklepu polskie-centrum-kalibracji.pl.

Znajdziesz tam zarówno ten model, jak i wiele innych propozycji. Firma ta działa na rynku już od wielu lat i dostarcza profesjonalne rozwiązania wszystkim swoim klientom.

Alkomat Bacscan F-30 – opinie

avatar

Poszukiwałem dobrej jakości alkomatu i trafiłem na produkt Bascan F-30. Opinie, które znalazłem o tym urządzeniu na forach były bardzo pochlebne, dlatego postanowiłem go wypróbować. Okazało się, że to strzał w dziesiątkę! Świetna jakość wykonania i dobra precyzja pomiaru to to, czego szukałem!

Tomasz

avatar

Chciałam nabyć alkomat, który mogłabym wozić w samochodzie tak na wszelki wypadek. Wybór padł na alkomat Bascan F-30. Opinie o nim są bardzo pozytywne - wszyscy chwalą cenę i doskonałą jakość, która jest tutaj widoczna na każdym kroku. Bardzo polecam!

Adrianna

WARTO WIEDZIEĆ

Wedle prawa absolutnie nie wolno poruszać się samodzielnie pojazdem mechanicznym pod wpływem alkoholu. Każda wartość powyżej 0,2 promila alkoholu we krwi jest traktowana jako wykroczenie, a powyżej 0,5 jako przestępstwo. Wielu ludzi uważa, że jeśli jednego dnia wieczorem sobie popiją, to następnego po dobrym wypoczynku od rana są trzeźwi i mogą prowadzić, co niestety w wielu przypadkach okazuje się nieprawdą. Alkohol w naszym organizmie rozkłada się dość wolno, więc 2-3 piwa wieczorem mogą nas wyłączyć z możliwości prowadzenia auta na kilkanaście godzin po ich spożyciu. Skąd zatem wiedzieć, kiedy możemy już siadać za kółko po wypiciu alkoholu?

Najłatwiejszym i najszybszym sposobem jest wykonanie badania wysokiej jakości alkomatem. Od razu możemy odpuścić sobie przeliczanie piw na promile i godziny przy pomocy rozmaitych kalkulatorów dostępnych w internecie, ponieważ są one nieskuteczne. Także tanie alkomaty dostępne w serwisach aukcyjnych mają podobną dokładność. Aby mieć pewność, że wynik badania jest prawidłowy, musimy postawić na produkt sprawdzonej marki, a takim jest właśnie